מדריך גלישה וספורט ימי מוסמך מעל ל - 20 שנים.

 

את בית הספר לגלישת גלים פרו סרף, פתחתי ב 2004, למדתי הדרכת גלישת גלים במשך שנים והתקדמתי בתחום ולאחר מכן הגשמתי את חלום חיי ופתחתי מועדון מקצועי לגלישת גלים.

במהלך חיי גלשתי במקומות אקזוטיים בעולם וחוויתי חוויות גלישה מדהימות, אותן אני רוצה לחלוק עמכם, בשיעורים הפרטיים, בקייטנות ומחנות הגלישה המקצועיים של מועדון הגלישה פרו סרף בהרצליה.

 

אסף טולידאנו מייסד ומנהל מועדון הגלישה פרו-סרף: התחלתי לגלוש בגיל 10, לפני 26 שנה בזמן שלא היו מועדוני גלישה וספורט ימי בסביבה ולכן ההתמצאות וההסתגלות לתנאי הים והסביבה הימית היו לא קלים... אך את הגל הראשון שתפסתי בחיים, אני אף פעם לא אשכח! ההרגשה העילאית של הריחוף על המים, החיבור לטבע ולעוצמות של הים פשוט תחושה מדהימה של חופש, עד מהרה הגלישה והאהבה לים נהפכה אצלי מתחביב לדרך חיים של ממש וזכיתי לגלוש על הגלים המושלמים בעולם, צברתי חוויות מדהימות וניסיון רב.

                                        

עם הזמן הרגשתי צורך להעביר את הידע ואת האהבה שלי לים לכמה שיותר אנשים ובשנת 2004, החלום התגשם ומועדון פרו-סרף יצא לדרך! מאז ועד היום הצלחנו, צוות ההדרכה של פרו-סרף ואני להקים בית חם למאות גולשים וגולשות ולהעביר ערכים של חברות, עבודה קבוצתית, חשיבות הכושר הגופני, שבירת מחסומים מנטליים וחיזוק הביטחון העצמי. מקווים לראותכם במים שלכם אסף טולידאנו וצוות ההדרכה של פרו-סרף!

 

אסף טולדאנו - מדריך גלישה מוסמך

מחנה גלישה

אסף טולדאנו מדריך גלישה מוסמך פרו סרף

לקבלת פרטים נוספים והרשמה - צרו איתנו קשר.

אסף - 050-8212630

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך!