חוג גלישה מחיר:

 

350 ש"ח לחודש, במינימום 3 חודשים של חוג אחד בשבוע.

650 ש"ח לחודש, במינימום 3 חודשים של שני חוגים בשבוע.

 

בחוג גלישה במועדון פרו סרף, תיהנו מאווירה אנרגטית של גלישת גלים וספורט ימי אקסטרים. אנו ממוקמים בחוף זבולון, לצד מלון אורכידאה אוקיאנוס, המפנק.

גלישת גלים היא פעילות ספורטיבית מהנה תחרותית ובריאה מאוד. הגלישה עוזרת לבעיות גב, לשיווי משקל וקואורדינציה וכושר וגמישות גוף האדם, בניית שרירים ושיפור העצבים, זרימת הדם, תפקודי לב וראיה, יכולת קבלת החלטות מהירות ופיתוח פעילות המוח. גלישת גלים היא סוג של "ריטלין" טיבעי לאדם: מוטוריות ויכולת ריכוז, פיתוח חשיבה, הקניית כישורים חברתיים ורוגע נפשי בחיי היומיום, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, פתיחות והבנה מעמיקה של מידע, עירנות, דימוי עצמי גבוהה והערכה עצמית והרגשת התגשמות עצמית בגלל ההצלחה לרכב על הגל - תרתי משמע!

לימוד גלישת גלים במסגרת של חוג תעניק לילדכם אפשרות בריאה מאתגרת עם ערך מוסף גבוה בתנאי בטיחות מחמירים. כמו כן הקייטנות שלנו הן חוג גלישה לכול דבר ובסיומה של כל אחת מהן, תוענק לילד תעודה המעידה על היותו בוגר חוג גלישת גלים. ילדיכם יסגלו לעצמם מיומנות נרכשת המעודדת משמעת עצמית ומחויבות לתהליך - מיומנות שתלווה אותו בעתיד. בחופש הקרוב במקום להחזיק סמארטפון ילדיכם יחזיקו גלשן וילמדו כיצד לקחת אחריות על בריאות הגוף, ישתפרו במצב הכושר הגופני שלהם, וייהנו מפעילות אקסטרים מהנה ובטיחותית! 

 

הירשמו עוד היום לחוג גלישה במועדון פרו סרף הרצליה!

חוג גלישה בפרו סרף - כל לימודי הגלישה במועדון

מחנה גלישה

חוג גלישה פרו סרף הרצליה
חוג גלישה פרו סרף
פרו סרף - חוג גלישה בהרצליה
חוג גלישה - פרו סרף הרצליה
חוג גלישה הרצליה
חוג גלישה הרצליה
חוג גלישה הרצליה
חוג גלישת גלים בהרצליה
חוג גלישה בהרצליה
חוג גלישה בהרצליה
חוג גלישה בהרצליה
חוג גלישה בהרצליה
חוג גלישה בהרצליה
חוג וקייטנת גלישה בהרצליה

לקבלת פרטים נוספים והרשמה - צרו איתנו קשר.

אסף - 050-8212630

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך!

תגובות גולשים