גלישת סאפ פאדל בורד SUP Srufing

גלישת גלים

פרו סרף הרצליה

במועדון גלישת הגלים פרו סרף תמצאו בית חם לגולשים והתקדמות מהירה בלימודי גלישה, בכל רמה בה אתם נמצאים כרגע.

 

המועדון עומד לרשותכם בכל יום (ובמיוחד בימים עם גלים כמובן), עם צוות מדריכים ומאמנים מובחר, מאומן עם הסמכה של מכון וינגייט ומד"א. אצלנו על החוף תוכלו לבחור את סוג הגלשן ואף להשכיר גלשן או לקנות אחד. אנו נספק לכם חליפת גלישה ונצא אל הים כדי להקנות לכם מיומנויות בגלישה.

 

מה תמצאו אצלנו במועדון:

 

1. גלישת גלים בגלשן, אימונים לפי רמה בגלישת גלים וגיל הגולש.

2. גלישת גלים בגלשן סאפ, לכל גיל ורמה.

3. טיולי גלישת גלים בפורטוגל ובמקומות נבחרים בעולם.

4. אירועי גלישת גלים לימי הולדת, בר / בת מצווה, אירוע משרדי עסקי וכל סיבה אחרת לאירוע.

5. כפר הילדים הגולשים - מועדון הגלישה מפעיל קייטנות עשירות בפעילויות גלישת גלים, הכוללים גם יוגה על סאפ, יוגה בחוף, כדור עף חופים והפעלות לילדים.

 

 

הירשמו עוד היום לשיעורי גלישת גלים במועדון פרו סרף הרצליה!

 

כיצד גולשים על גלשן: צורת העמידה כשתופסים גל משתנה משכיבה על הגלשן לכריעה ועמידה כשהגל מתחיל להישבר - שוכבים על הגלשן, תופסים גל ומתרוממים. יש לשמור על שיווי משקל על הגלשן ועבודות הידיים והכתפיים שנדרשת בגלישת גלים בין הזרמים והגלים, אותן תלמדו אצלנו. למתקדמים אנו מציעים שיעורי גלישת גלים יותר אינטנסיביים ולמידה של תנוחות ומהלכים לגלישת גלים מתקדמת.

 

מכירה והשכרה של גלשנים: הגלשנים שלנו עומדים בדרישות המקובלות והסטנדרטיות. אנו בוחרים את היצרנים המציעים מוצרים ייחודיים, גלשנים העשויים מהחומרים הטובים בשוק, גלשני ים מסוגים וגדלים שונים. אנו מתאימים לכם גלשן, לפי הגובה, הגיל והמשקל שלכם ולפי ההרגשה האישית שלכם עם הגלשן. תוכלו לבחור בגלשנים כבדים או קלים ומחומרים שונים. ניתן גם להשכיר גלשני סאפ, חדשים או סאפ יד שניה, היכנסו לעמוד השכרת סאפ וגם להשכיר גלשנים רגילים, לפרטים נוספים או צרו קשר עמנו לכל שאלה.

 

התחילו ללמוד לגלוש על גלשן או על גלשן סאפ עוד היום, צרו עמנו קשר והצטרפו לכיף שלא נגמר בים!

תגובות גולשים

לקבלת פרטים נוספים והרשמה - צרו איתנו קשר.

אסף - 050-8212630

או מלאו את הפרטים שלכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך!